Гуртки

З метою більш ефективного використання позаурочного часу і цілеспрямованої діяльності учнівського і педагогічного колективів з 2000 року стала широко запроваджуватися гурткова діяльність. У закладі працюють гуртки різних профілів: художньо-естетичного розвитку “Вишиванка”, “Місто веселих майстрів”, “Мережка”, музичний гурток  “Веселі нотки”, танцювальний  “Подоляночка”, патріотичного спрямування “Козачата”.

Колектив домігся високих результатів виховання у дітей потреби до вивчення і відродження національно  культурних традицій нашого народу, любові до вишивки. Особливою гордістю школи є гурток «Вишиванка» (керівник Дерев’янко Г.І.). Гуртківці беруть активну участь у виставках прикладного мистецтва, дарують їх друзям з України та близького зарубіжжя. Краса вишиванок не лише вабить око, а й завжди нагадує радість спілкування з малими трударями з інтернату.

Загальношкільні конкурси, свята, змагання актуальні, їх організація спрямована на формування в учнів загальнолюдських та національних цінностей, розвиток відповідальності, обов’язковості, істотних сил особистості, які сприяють подоланню труднощів у праці, навчанні, життєвих ситуаціях. Важливе значення у вихованні учнів відіграє краєзнавча робота. Учні залучаються до пошуку матеріалів про традиції народної вишивки рідного краю. Така діяльність сприяла створенню та функціонуванню музею шкільних умільців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *